Jump to content

Hielko

Members
  • Posts

    8
  • Joined

  • Last visited

    Never

Social Media

  1. Ik heb wat vragen. Ik zou 'm wel willen gebruiken als DAC en roomcorrector. Hij zou dan op de SPDIF uitgang van m'n geluidskaart komen te hangen. Dit is toch gewoon een coaxiale aansluiting toch? Ik neem aan dat dit beter is dan de DAC van mijn toch ook weer niet al te goedkope terratec AWX 24/96 (en een 4 meter lange analoge kabel nar de amp). Hoewel in mijn geintegreerde versterker een (nu gebrugde) Signal in/out aansluiting heb lijkt het me beter dit niet te gebruiken. Behalve de PC gebruik ik verder de TV en tuner, geen CD speler De roomcorrector funktionaliteit zou ik willen gebruiken het overmatig laag aan te pakken. Ik vraag me wel af wat er gebeurt met muziek waar al weinig laag inzit, zoals jaren 70 rock. Gaat dat nog platter klinken? Alvast bedankt
  2. Tijdje niet gedraait, dat album van Derek Sherinian. Tis toch meer rock Maar wel lekker.
  3. Ja dat overkwam mij hier ook, ontnam me gelijk de behoefte iets te posten. Toch maar even wat doen. Billy Cobham - Crosswinds en Billy Cobham - Spectrum en mahavischnu zijn wel zo'n beetje m'n favorieten wat betreft oudere fusion/jazzrock. Rustige muziek ligt me minder. Het vlotte japanse spul vind ik ook wel lekker.
  4. Probeer eens wat muziek van Dimension. Heb het hier nog niet voorbij zien komen. Heb net 'Dimension - Sixth Dimension Live' gehaald, lekkere speedy fusion.
  5. Ik heb deze speakers ook, en heb dmv de toon regeling er wat hoog bij gedraait en wat laag eruit, en van allebij maar een klein beetje. Maw ik vind dat het hoog juist wat terug houdend.
  6. Hielko

    luxman

    Ik heb sinds enige maanden een Luxman A-383, was in de uitverkoop. Wel wat meer betaald dan wat hierboven ergens staat Prima versterker, ik stuur er redelijk zware speakers mee aan, de scanspeak ref+, en dit gaat prima. Klinkt mooi helder, strak laag. Tis wel een heethoofd, ook als ie staat te niksen komt er flink wat warmte vanaf.
  7. Frans Bauwer - Me eige huus en een pijpbeur onder de zonnebank
×
×
  • Create New...