Jump to content

Robbert.

Members
  • Posts

    7
  • Joined

  • Last visited

Audio Set(s)

  • Hoofdset
    Receiver: HK 3470<br>cd speler: HD 750<br>dvd speler: DVD 22<br>speakers: Canton Ergo SC-L<br>speakerkabel: Profigold Silverflex<br>interlink: van den Hul M.C. D 102 mk III Hybrid
  1. Hallo Fons met de Spons Wat bedoel je met contact opnemen met Wim van Kranen ( wat kan ik daarmee bereiken? )
  2. Bedankt voor je reacties BellaVista! Ik heb het gezien,
  3. ik heb een geintregeerde versterker staan van Harman Kardon met een pre out, vandaar de eindversterkers. Maar toen ik die Pathos zag staan, tja om die verschijning kon ik niet echt heen.
  4. tja ik was ook niet van plan meer dan 1000 euro te betalen. Maar nu met die condensator weet ik t niet meer zeker. Ik heb hiervoor een Linn LK 85 thuis gehad die ik persoonlijk iets minder goed vond, en ik zit nog te wachten op een rotel rb 1070.
  5. Ik weet op dit moment nog niets van de historie af. Hij komt wel van een goede Hifi zaak uit zeeland. De vraagprijs is 1200 euro. Maar ik weet niet of hij dit waard is. Oh BellaVista, jep dat is 'm.
  6. Hallo Op dit moment heb ik een 2e hands Pathos Classic One versterker thuis staan om te beluisteren etc. Maar nu heb ik gezien dat een van de kleinere condensatoren lek is, ( een 2200
  7. Hallo iedereen. Ik zit met een vraag: Ik ben in het bezit van een paar Canton Ergo SC-l speakers en nu is mijn vraag kan een Harman Kardon HK 3470 deze zonder schade goed aansturen of kan ik beter een andere (eind)versterker aanschaffen? Ik heb deze combinatie nu al een aantal jaren maar in die tijd is er al een tweeter en een middentoner op misterieuze wijze defect geraakt.
×
×
  • Create New...