Jump to content

Ltrz Frnk

Members
  • Posts

    11
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ltrz Frnk

  1. Hij staat op "LFE+Main".. Op LFE doet hij helemaal niks. Ik heb nu de speakers op small, subwoofer op yes, crossover op 80hz receiver. De bass is nu wel voldoende. En opzich iets te veel, maar hij staat wel op zijn allerhardst. En op de Line VCR kan hij veeeel harder. En nu staan de speakers op small, maar dan had ik netzo goed sataliet speakers kunnen kopen. Ik probeer nog ff te kloten. Iedergeval bedankt mensen. Opzich is het zo voldoende. Alleen denk ik er veel meer uit te krijgen moet zijn.
  2. Als ik hem op de LFE aansluit dan kan ik de crossover op me sub niet gebruiken. Dat is dus een probleem. Als ik de de ruist test doe op de LFE aansluiting(pre out) dan heb ik wel een krachtige bass, maar het is niet het totale vermogen ookal de sub op 100% volume en de sub op +10 stond. Ik zal wel even dali proberen te contacteren of ik er meer bass uit kan krijgen op de LFE.
  3. Ik snap niet wat je bedoelt met "Als je op de PRE OUT op SW een subwoofer aansluit en je hebt dit op LINE in de sub aangesloten...". De Pre-out is 1 aansluiting en de Line zijn 2 aansluitingen. Is dat op die manier aantesluiten?
  4. Ik heb ze nu op small staan. Nu hoor ik de subwoofer wel over de speaker heen. Niet dat het veel harder is. Maar alsnog komt er grof gezegt maar 1 % van de totale kracht van de subwoofer. Is het verder een optie om van de pre-out(LFE) door te verbinden als 1 male tulp naar 2 male tulp en hem zo op de Lijn van de sub aantesluiten. Op deze manier kan ik wel de crossover instellen.
  5. Dit is mijn achterkant: Rechtboven is de LFE aansluiting. En verder heb ik alleen de VCR (links) en de CD/Tape als rode-zwart uit. Maar daar krijg ik onzuiver geluid uit + dat de volume niet mee gaat.
  6. Als hij op LFE aangesloten staat kan ik de crossover op me sub helemaal niet meer gebruiken. Ik heb alles op ze hoogst in me receiver gezet, maar niet echt dat de bass harder werd. Wel las ik in de handleiding van de receiver dat als de subwoofer piekbeveiling uitgeschakelt is de bass kan vervormen. Er zou dus een beveiling in me receiver moeten zijn, maar die heb ik niet kunnen vinden. Verder gaat er niks in de handleiding over die beveiling.
  7. Mijn receiver beschikt alleen over een LFE. De achterkant: (edit ander plaatje)
  8. LFE en Lijn zitten op de Subwoofer. Geen speakon.
  9. Goeiedag, Ik heb de Dali Concept sub aangeschaft. Alleen heb ik een probleem met het aansluiten. Eerst maar even was specificaties: Receiver: Denon AVR1906. 7.1 Versterker 110 W per kanaal(6Ohm) 80 W per kanaal (8Ohm) Heeft alleen zover ik weet Pre-Out aansluiting voor de Subwoofer. Subwoofer: Dali Concept Sub 160W rms AS Line in en LFE aansluiting Phase Verandering 0" tot 180" Volume en Crossover knop Als ik de Subwoofer aansluit op de LFE dan krijg ik een hele magere bass. Anders gezegt hij komt bijna niet over me andere speakers uit. (Dali Concept 6 + Dali Concept 1) Ik heb alles geprobeerd in de instellingen maar te vergeefs. In de handleiding van de Sub stond dat wanneer de sub aangesloten werd op LFE de Crossover niet actief was. (Wat bij mij klinkt als dat de subwoofer passief wordt) In de Handleiding van de Receiver heb ik niks meer gevonden dan, dat een subwoofer of gelijk met de overige speakers gaat of alleen als er DTS of DD geluidsignaal wordt afgespeelt kan worden gebruikt. Nu lijkt me dat apsurt want dat wil dus zeggen dat ik geen subwoofer kan gebruiken als ik muziek afspeel of een film zonder DTS of DD spoor. Nu heb ik ook de subwoofer aangesloten op VCR. Het enige kanaal zover ik weer op me receiver dat met 2 tulpen geluid verstuurd. Hiermee heb ik wel de gewenste bass.( meer dan nodig zelf) Alleen is het probleem dat de sub volume niet meegaat met de rest en hij dus continu afspeelt of ik moet hem verlagen met de knoppen achterop. Plus dat me subwoofer dan niet alleen de lage tonen ontvangt maar ook de andere tonen. Anders gezegt ik krijg hem niet goedaangesloten. Iemand misschien een idee? Is het een mogelijkheid om bij de subwoofer 1 tulp male op de preout naar 2 tulp male op de line in van de subwoofer aantesluiten? En nog een klein vraagje. Er zit een Fuse op de subwoofer die ik met een schroeven draaier kan omdraaien. Wat is hier de functie van? MVD, Frank Schilder
  10. Bedankt voor de informatie, hier kan ik mee verder. En ik ga site breem.nl bekijken. En op inet zijn de kabels overigens ook veel goedkoper te vinden dan in de hifi winkels. Daar schijnt er 200/300% winst te maken op kabels.
  11. Beste, Ben nieuw hier en ook in de Hifi wereld. En kom ik uit 2 dingen niet echt uit. Ik wil dus de Denon AVR1906 en 2x Dali Concept 6 kopen. (andere speakers volgen nog) Het is een AV Receiver met 7 kanalen volgens de ene site 85 en de ander 110 Op een website staat dat de receiver 6Ohm Impedantie continu levert. Nou zijn de speakers 8 Ohm, en snapte ik er niks meer van. Of ik het verkeert lees weet ik niet, maar het klinkt mij alsof de speakers 8 Ohm nodig hebben om goed geluid te produceren. En de Receiver 6 Ohm levert. Kan dit met elkaar aangesloten worden? Kabels: Nu heb ik ooit over de schouder van iemand anders gehoort dat de kabel afhangt van hoeveel Watt over de kabels gaat. Is dit ook zo? En zo ja welke kabels heb ik dan nodig voor de 85/110W. En ik las dat de kwaliteit van de kabels weinig verschil maken hadden met geluid vervorming. Of zijn de High End Silver Copper kabels echt zo beter? Bij voorbaad dank, Frank Schilder
×
×
  • Create New...