Ik zit te wachten op mijn open baffle DIY subs van Gr research. https://gr-research.com/product/servo-sub-kit-4-7/ heb nu als mains de magnepan LRS, Maar die gaan maar tot 50 Hz laag. En heb al 2 subs gebouwd met een dsp plaatversterker. Na deze ervaring weet ik zeker dat dsp op je subs absolute noodzaak is om de kamer resonantie onder de knie te krijgen. Met de REW software en een microfoon meet ik de kamer na. Leuk klusje trouwens.
Maar nu wil ik dus nog een stapje verder met de open baffle setup voor de subs. Die geven een vlakke output tot 15 HZ. en om de dominante frequentie van de kamer weg te drukken zit er 1 peq op de rythmik versterker.
Dat zou goed bij de dipool speakers moeten passen (met aangepast crossover filter) en dan stop ik met sleutelen aan mijn hifi.