Jump to content

Langspeelplaat

Members
  • Posts

    473
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Langspeelplaat

  1. Tweedehands is zeker een goede optie, al zou ik al beginner wel voor een volledig gereviseerd exemplaar gaan. Deze verkoper heeft regelmatig exemplaren te koop met Garantie en service. https://www.marktplaats.nl/u/ronald-van-eijk/1837039/ Ik heb hier toevallig ook nog een Pioneer 12D MK2 staan in absolute mint conditie staan, heeft alleen een service nodig.
  2. Allicht is een Denon DP 300f ook een optie, dan hou je zelf nog wat budget over voor een beter element. Wel een totaal andere speler dan de AT, de Denon is een belt drive en heeft geen DJ uiterlijk. Wel een mooie speler met goede arm en volledig automatisch.
  3. Zal proberen er vrijdag te zijn. Dit moet dan echter wel met het openbaar vervoer. Of iemand moet toevallig langs utrecht rijden... Ik was er vorige keer op zaterdag alleen ik kan nu niet meer op zaterdag ..... (i.v.b met me werk) Deze keer niet vergeten een eigen plaat mee te nemen... Durf het bijna niet te vragen maar is het vrijdag ook gezellig ?
  4. Exact, Een volt meer of minder aan het eind van je trafo geeft in procenten toch een aardig verschil. Staat toch iets meer op dat zal moeten. Mijn gok is dat je gewoon iets meer vermogen/power uit je eindbakken krijgt. ?
  5. Nou je weet niet wat voorn effect dit heeft op lange termijn. (zeg een jaar of 10) en je weet niet hoe stok oude apparaten er mee om kunnen gaan. Zoals ik eerder heb aangegeven draai ik oude apparatuur op 240Volt. (als het aan de achterkant om te zetten is)
  6. Hier gaf mijn gamma prul van E5,- 223 Volt aan. De meetpennen zijn er weer eens afgevallen dus koop de volgende keer wel een degelijke meter. Even offtopic alleen denk dat dit wel een goede meter is Goedkoop?
  7. Hier in het midden van het land is het wel tegen de 230 volt. Oude apparatuur schakel ik als dat mogelijk is wel van 220 --> 240. Je moet wel weten de het circuit daarna het iets minder zwaar heeft. en beter iets te weinig dan te veel. Op langer termijn lijkt mij het niet erg goed voor de levensduur. That's just me ...
  8. Nou is het van een totaal andere orde alleen ook ik heb ervaring met klasse D (de opvolger ervan) versterker printjes. Ik meen een TA2024 chip die een onvervormd vermogen van 10watt kan leveren. Heb een printje in een bierkrat gebouwd en dat werkt perfect, Ook op hoog volume. Maar bij de TV beneden staat er ook zo'n printje aangesloten op nette Audiolap speakers. Ik moet zeggen dat het ik geluid bijna beter vind dan de HK6300 die er eerst stond. Het voordeel is dat je met een 1,5 ampere adaptortje toekomt. Voor 10euro vond ik het zeker niet gek en ook al licht mijn hart bij klasse a/b denk ik toch dat er veel potentie zit in de klasse D techniek.
  9. Wat kost 'ie? En is hij net zo groot als de Dac magic? Denk het wel, Vraagprijs nieuw is E150,-
  10. Ik ben er denk ik uit. Ik ga voor de Cambridge Azur 640P Phono versterker. Zie dat de gebruikers ervaringen op internet toch erg positief zijn. En hij ziet er van binnen mooi uit.. Nu kijken of sint nog credit waardig is.
  11. En is die losse print voor 90euro met Subsonic filter ? Vind het eigenlijk geen geld. Heb jij het ook gedaan en sturen ze het voor je op naar ons geliefde holland ? Op de print zie ik geen ground. Ik neem aan dat je die zelf moet verankeren aan het kastje
  12. Raar dat die van jou wel een ground aansluiting heeft terwijl ik dit niet op internet kan terug vinden. Natuurlijk zal het dan wel fijn zijn om de buis binnenin te vervangen. Vraag mij wel af of het geluid dan niet te wollig word.
  13. Heeft u ervaring met die Prul ? Wat ik erg wantrouwig vind is dat je er geen Ground op kan aansluiten. Dit terwijl de Draaitafel daar natuurlijk wel over beschikt. Dat moet toch enorm gaan brommen ? Trouwens wel leuk als je een voorversterker hebt. Echter zal ik de Cd-speler gewoon aansluiten op de van medevoort.
  14. Dynavox is het anders aardig gelukt voor Voor E115,- De kwaliteit is natuurlijk wel in twijfel te trekken.
  15. Nee, dat heeft Sander niet gezegd. Sander heeft gezegd dat door de plaats waar het printje zich bevindt, de transformator met zijn veld instraalt op dat printje en derhalve geen electronische ontwerpfout is. vM geeft dat zelf ook al toe in hun reacties naar jou toe toen je om een nieuw printje vroeg. Zij kunnen ook niet garanderen dat dat bromvrij gaat werken. Een losse phono pre, die bovenop de vM versterker zou worden geplaatst, zou net zo hard brommen. Verder heb je nog de mogelijkheid het printje zelf uit de versterker te halen en met een aparte voeding en kastje als losse phono pre te gebruiken. Dit geeft roderik geconcludeerd na aanleiding van de door sander geconstateerde (mening) dat het aan de versterker licht, Heb het recht getrokken. Mijn duits is niet helemaal 100% maar begrijp ik dat de reeds voorgebouwde versie in een kastje van de SUPA 2.0 MM-MC-s 170euro is. en E90,- als je deze zelf in elkaar zet. Solderen kan altijd alleen wel naar voorbeeld en met beschrijving. Zal morgen audioart nog even bellen of ik eens langs mag komen zetten. Wie weet geven ze mij de print layout van de Phono module zodat ik daar een kasje omheen kan knutselen. Zijn er ook bouwpakketten met buisjes.
  16. Nee dat is er nog niet van gekomen. De print heb ik zelf een beetje proberen te pimpen alleen dit heeft niet zoveel uitgehaald. Sander denkt dat het gewoon aan de trafo licht. Een feit wat mij eigenlijk stug lijkt. Daarom lijkt mij het best om gewoon een losse te kopen mits ik daar op weergave kwaliteit op vooruit ga. Denk niet dat KT er een heeft voor 100euro... Als iemand ook nog een goede tweedehans heeft liggen stuur een PM. Heb trouwens ook eens via een Denon Pre geluisterd en die bromde ook op de Phono weergave als ie ook maar een beetje in de buurt van de vM kwam. Moet je nagaan hoe slecht die trafo is afgeschermd (lees niet)
  17. Had ik ook al gezien. Ik heb ook het idee om de ingebouwde print in een behuizing te bouwen om zo te bewerkstelligen dat de brom/ruis verkwijnd. Ben namelijk bang dat ik er met een Losse pre van 100euro alleen maar op achteruit ga.
  18. Ook nog een nieuwe gevonden Goldring. Spido dit is toch een MC --> MM omvormer en toch geen volwaardig voorversterker? De cambride was mij ook al voorbij gekomen. Leuk ding.
  19. dat heb ik al reeds uitgezocht kijk maar op een ander forum met groene opdruk. Het licht echt in de print en dit komt waarschijnlijk door instraling van de trafo . Een nieuwe print kopen hebt ik niet zo zin in omdat V.m geen garantie kon geven dat die ook niet zou brommen. @SL-1210MK2 : Gewoon pure interesse.
  20. Wat zal dat stapje hoger dan zijn. Het voornaamste waar ik naar ziek is dat ik die Brom in mijn trap kwijt ben. De printplaat is al doorbakken dus daar licht het waarschijnlijk niet aan. Ik vermoed een ontwerpfout in de versterker. Het zal wel leuk zijn om er op vooruit te gaan natuurlijk. Mijn verwachting is dat ik nog wel een tijd met de grado door ga spelen. Het hoeft niet per se perfect.
  21. bedankt, Zal me eens laten voorlichten in de HiFi zaak. kan natuurlijk ook een nieuwe Phono pint in mijn versterker zetten alleen over de telefoon klonken ze niet zo hoopvol dat dat echt significante verbetering zal gaan geven. Ik overweeg ook even om tijdelijk een tweedehans PP1 op de kop te tikken. Het belangrijkste vind ik dat een trap lekker stil is op hoog volume
  22. wat mag het kosten dan? waar wordt hij op aangesloten? Kijk hier maar even Hiero
  23. Omdat ik toch al een tijd zit de klooien met de Phono module die in mijn Ma220 zit ben ik genoodzaakt op toch naar een externe te gaan kijken. De ingebouwde print heb ik al door gebakken en een aantal onderdelen van vervangen. Dit heeft echter geen nut gehad op de brom en de ruis welke door mijn luidsprekers waar te nemen is. Aangezien een nieuwe Interne print E90,- kost ga ik voor een losse Phono trap. Ik denk dat daarbij de prestaties een stuk hoger liggen. Ook is zal het fijn zijn als er MC Low elementen kunnen worden aangesloten. Zelf kwam ik op deze 3 voorversterkers uit. Ik vroeg mij af of iemand ervaring had met de volgende versterkers. 1. Phono PP2 Voordeel : schijnt goed bekend te staan Nadeel : Geen Low input MC elementen aansluitbaar 2. Musical Fidelity V LPS Voordeel : lekker kleine behuizing & low input elementen aansluitbaar Nadeel: Niet echt 3. Pro-Ject Phono Box II Voordeel : Low MC,Hele hoge gain van 88 dB, beste Signaal ruis verhouding Nadeel : het is een project Ik nijg naar de Pro-ject omdat deze op papier verreweg het beste presteert. Vooral de hoge gain lijkt mij zeer handig om dat ik nogal eens op hoge volumes wil spelen. Heeft iemand ervaringen met een van de 3 pre's ? Heet iemand nog een mooie tweedehands liggen graag PM Element : Grado Gold MM (zal nog wel 1 jaar zo zijn) Draaitafel : Thorens TD-147 (word een SL1210MKII) Prijs : E100,-
×
×
  • Create New...