Jump to content

schaap

Members
  • Posts

    37
  • Joined

  • Last visited

    Never

Social Media

  1. schaap

    Rotel

    er reageert niemand!!
  2. schaap

    Rotel

    Beste luisteraars, de laatste tijd hoor en lees ik weer erg veel over Rotel. Dat merk schijnt nu weer helemaal 'in' te zijn bij een aantal audio-verslaafden. Vooral op hifi.nl schrijft men er veel over. Hebben jullie de RB 1090 wel eens beluisterd, dat is een relatief goedkope eindversterker van 2* 380 Watt ?? Ik ben nog (steeds) zoekende naar een versterker zoals een aantal van jullie zich wellicht weten te herinneren. groet Schaap.
  3. schaap

    subwoofer

    wellicht te druk in de winkel gehad de afgelopen tijd? groet en een gelukkig nieuwjaar van Schaap gewenst.
  4. Ik vind Avalon (de reeks vanaf zo'n 45.000,-, volgens mij vanaf Opus of Eidolon) nog mooier, die heeft nog meer schuine vlakken. Aanschaf ervan zal altijd wel een droom blijven..... snik
  5. ja, vooral hoogpolige kleedjes en liefst dicht bij de verwarming
  6. Naar aanleiding van de reactie van Marcel: Hm, een Mark Levinson, ik heb er nog niet eens naar geinformeerd. Dat soort versterkers gaan helaas boven mijn budget. Ik kan me wel voorstellen dat, als je zo'n apparaat eenmaal hebt, er bij wijze van spreken een groot deel van je leven tevreden mee bent. In ieder geval bedankt voor je (objectieve)reactie Marcel.
  7. Maar in deze tijd van een tegenvallend consumentenvertrouwen (mensen gaan weer sparen) en dus lage economische groei is het goed dat 'we' blijven upgraden (lees kopen). Hoeveel dealers zitten er eigenlijk op dit forum om hier en daar de kooplust wat op te wekken. groet Schaap
  8. Hoi Boy2, Voor zover ik weet maakt Meridian zeer mooie CD-spelers maar klinken ze erg warm. In het continuum warm - analystisch zou Meridian dus aan de 'warme kant' zitten. Zoek je analytisch?: probeer Sony groet Schaap
  9. Wat doen jullie aan inbraakbeveiligingen: 1. zo weinig mogelijk mensen bij je binnen laten (kijken)?? 2. Zware sloten met SKB-keurmerk. 3. verzekeren. 4. Alarmsysteem?? Ik ben benieuwd in hoeverre forumleden zich druk maken over dit soort zaken. groet Schaap die hoopt dat 'het' er nog staat als hij straks thuiskomt.
  10. Inderdaad, een installatie van een ton, je maakt je alleen maar druk of hij er nog staat nadat je van je werk thuiskomt.!!! Audio-apparatuur is nog steeds (naast contant geld en juwelen etc) een gewild goedje bij inbrekers. Ik ben benieuwd of er forumleden zijn die: a. hier over nagedacht hebben en evt. maatregelen genomen hebben tegen inbraak. b. stress krijgen als de loodgieter of de meneer die de watermeterstand komt opnemen omdat die dan ziet wat er allemaal binnen staat. Wat doe je dan? Laat je ze achterom komen met de smoes dat er in de hal geverfd is???
  11. Tja, het blijft een interessante hobby... Ik vind wel dat het belangrijk blijft om te genieten (actief luisteren onder het genot van een drankje bijvoorbeeld), maar dat spreekt uiteraard voor zich, zo mag ik aannemen?
  12. Ik ben daarentegen niet zo'n koper c.q. verkoper. Ik ben tevreden met mijn spullen en doe er 'lang' over voordat ik daadwerkelijk tot aanschaf van nieuwe apparatuur overga. Ik ben al maanden op zoek naar een nieuwe versterker. Die kan ik waarschijnlijk over enkele maanden aanschaffen. De oude doe ik niet weg, die blijft functioneel voor een 2e setje op de slaapkamer Over enkele jaren komt er wellicht een SACD-speler... Resumerend ben ik dus geen 'actieve' koper...
  13. Hoi Sodejuu, Je bent van harte welkom!! Geef maar aan wanneer je in je nieuwe huis 'klaar' bent. groet Schaap
  14. Oh ja, voor wat betreft het verschil in de BP 20 en de 25: die schijnt alleen in de afstandsbediening te zitten. Voor de BP25 moet dan wel grof meer geld worden betaald, dan loop ik liever nog wel een keer! BP20 koste ongeveer fl. 4.500,- BP25 is ruim fl. 5.000,-!!!
  15. Hoi Ome Henk, bedankt voor je snelle reactie. Kun je aangeven wat je aan deze combinatie (bryston met 9NT) niet aansprak?? Het blijft overigens nog steeds lastig om de Bryston uit te proberen, aangezien er weinig dealers zijn!!
×
×
  • Create New...