Hmm...heb ook een adroid telefoon...dus het zou idd leuk zijn als ik deze ook als afstandsbediening zou kunnen gebruiken.
Heb ook gedacht aan een android tabletpc..een voordeel lijkt me dat je dan ook nog eff op internet kan kijken.
Maar goed dat is denk ik de volgende stap.
Als ik toch voor de Touch ga...wat zijn dan de minimale eisen voor de NAS...af welk merk...want geloof dat niet alle nasjes lekker draaien met squeezeserver.
Ja natuurlijk kun je hem via de web interface van de Squeezeserver bedienen net als de Duet en de Classic.
Via een browser heb je wel een snelle nas nodig. Op mijn Nasje is die web interface niet vooruit te branden, daar zijn nassen ook eigenlijk niet voor. Maar direct op de Touch en via iPeng op mijn iPod is het geen enkel punt.
Een kennis heeft de Classic, hij heeft geen behoefte aan Hi-res, en bedient die via zijn Android en heeft dan dezelfde mooie grafische interface als de Touch. Hij heeft hetzelfde nasje als ik.
iPeng is er ook voor de iPad en dan heb je helemaal eenn mooie riante interface: http://penguinlovesmusic.de/?show=slide&page_id=41