Jump to content

AZ


carl
 Share

Recommended Posts

  • Members

Laten we het er vooral op houden dat het erg gezellig was...

Wat moet ik over de set-ups en demo's nog zeggen? Er werd in ieder geval weer eens wat normale muziek gedraaid, niet alleen maar tingel tangel zooi. Ik vond het wel overal wat bedompt en plat klinken, het lijkt bijna of ze meer hun best hebben gedaan om het er echt goed uit te laten zien dan hoe het speelde. Een combinatie daarvan, dat zou mooi zijn. Ik weet uit de eerste hand dat je in die ruimtes daar het echt spectaculair goed kan laten klinken. Ik heb er 1 x mogen staan (Kees Kist lounge geloof ik dat hij heette), en het was, vergeleken met alle andere locaties waar ik wereldwijd heb gestaan, de makkelijkste ruimte om goed klinkend te krijgen.

Gryphon was wel jammer ja, daar was ik zelf ook echt wel nieuwsgierig naar.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • Members

Deze maar ff omhoog geschopt, leek me makkelijker als een nieuw draadje opzetten. Vandaag ben ik er even met Cock wezen kijken, we hebben de grootse ruimte kunnen scoren (170 m2).

Het hele reclamepraatje er omheen doe ik ff makkelijk, een linkje van mijn site:

http://www.music2.nl/audio-show-alkmaar-2020/

Ik weet in ieder geval dat we weer ouderwets een hoop lol gaan hebben en een paar hele bijzonder dingen neer gaan zetten!

Link to comment
Share on other sites

Lijk mij een leuke show,alleen de opname sacd van de stand van Marco ,van die label ,jammer geen pcm 😡.

Aan de celliste zal het niet liggen zie biografie op internet ,of zij moet een slechte dag hebben of de akoestiek  kan ook klote zijn heb,dan je ook pech 

wilke

Edited by Wilke
Link to comment
Share on other sites

  • Members
20 hours ago, KT88 said:

Owwww wat een schitterend programma!
Ik hoop er minstens 1 dag bij te kunnen zijn, al moet ik met een ambulance gebracht worden! 🤣😎

Sander, zo als altijd, je bent meer dan welkom!

Link to comment
Share on other sites

  • Members
7 hours ago, Wilke said:

Lijk mij een leuke show,alleen de opname sacd van de stand van Marco ,van die label ,jammer geen pcm 😡.

Aan de celliste zal het niet liggen zie biografie op internet ,of zij moet een slechte dag hebben of de akoestiek  kan ook klote zijn heb,dan je ook pech 

wilke

De ruimte is 170m2, dus dan ga je in ieder geval minder last van de akoestiek hebben. Misschien langs de wanden, maar ga daar dan ook niet staan als er zo veel ruimte is!

En die SA-CD, geen flauw idee, ik kan dat niet eens afdraaien, digitaal gedoe ga je bij ons sowieso niet vinden deze show. O, en de nieuwe opnames van dat label, die gaan mono zijn... Knappe kerel die daar nog een multi-kanaals SA-CD van weet te maken!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...