Jump to content

De Aragon Palladiums spelen heel mooi


Recommended Posts

potjandriedubbeltjes kabels, eerst die vieze blauwe elco's uit je luidsprekerfilters trekken er fatsoenlijke MKP's (minimaal) voor terugzetten, en dan pas verder gaan met kabelen (als dat dan nog nodig is )

 

Zijn Audyn Cap QS (die zwarte dingen van Speakerland) fatsoenlijke MKP's?

Dan ga ik morgen ff een setje 15 uF halen :) (2x6,8 uF heb ik al).

 

Frank

Link to comment
Share on other sites

Ok, Jasper vat hem weer niet, gelukkig maar, ik help wel weer ff <_<

 

koek1.jpg

 

Is het nu misschien duidelijk Jasper :unsure:

Dat je meteen aan een pedo denkt zegt meer dan genoeg over jouw natte dromen ....

Was er niet zo'n speciale instantie bij jou in de buurt voor niet te behandelen figuren?

 

Andr

Link to comment
Share on other sites

Je kind zou maar te prooi vallen aan zo iemand....maak je er dan nog "grapjes" over :huh:  :angry:

Stelletje pubers :angry:

hou op, ik heb zelf ook trauma's hoor :angry:<_< (maar dan mag je er ook pas grapjes over maken)

Je zal wel trauma's hebben van je buurman, die had jou graag van achteren genomen, maar de deur bleef dicht toen je alleen thuis was.

Dus ging hij maar met stenen gooien om z'n frustraties kwijt te raken :lol:

Ontken nou niet dat jij met die 'legitimatie' kwam, er is maar een zieke geest op dit forum die daar aan denkt en die heet Jasper :(

Uiteindelijk bevestig je daarmee hoe je over jezelf denkt en wat jou kennelijk dagelijks bezig houdt, wat een afgang.

Dit is een forum over audio, als je het nog niet door had ....

 

Terug on topic, van een recensie schrijven over de pre in mijn set komt zo niet veel en de zin om die te schrijven ontbreekt me ook opeens :blink:

 

Andr

Link to comment
Share on other sites

Ik heb de nieuwste upgrades erin zitten, dus idd volumeregeling op 0,5 dB nauwkeurig en een instebare volume limiet, evenals relatieve en exakte weergave van het volume B)

De dozen, handleiding en bijna ongebruikte remote zitten erbij, evenals een langere voedingskabel tussen pre en voedingsunit (naast de standaard korte kabel).

De remote is ook geschikt om de NS cdspeler mee te bedienen, dus da's leuk meegenomen.

Of die langere voedingskabel een verbetering is weet ik nog niet, ik heb wel ruimte om de voeding op een andere plank te zetten, die opstelling ga ik binnenkort eens een weekje uitproberen :)

 

Andr

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...