Jump to content

Kent iemand een draaitafel van Audioanalyse


vanzanten
 Share

Recommended Posts

Ik kan van iemand in Belgie een Audioanalyse-draaitafel kopen. Hij is lyrisch over dat ding, maar ik kan er helemaal niks over vinden op Internet. Kent iemand deze draaitafel (type zou J1 zijn als ik me niet vergis) en heeft iemand wellicht een foto?

Link to comment
Share on other sites

Nogmaals - Audioanalyse is een Franse versterker die later door Duson is overgenomen. Ik vermoed dat er Audiomeca bedoeld wordt. Volgens mij worden die nog steeds gemaakt.

 

Groet,

 

Carl

Link to comment
Share on other sites

Eigenlijk dom van me om in 2 fora tegelijk te posten ..... Uiteraard heb ik Pierre Lurne ingetypt en kwam ik ook op Audiomeca uit, maar dat is niet de draaitafel die mijn kennis aanbiedt. Die lijkt nl. op een LP12, terwijl die Audiomeca's er allemaal veel luxer uitzien. Ik ben dus helaas nog steeds niet veel verder in mijn zoektocht. Waar het me eigenlijk om gaat is het volgende. Ik heb zelf een Micro Seiki DD33 met originele arm en een Grado Black-element. Ik ben erg tevreden, maar wil gewoon weleens wat anders. Nu stuitte ik op die Audioanalyse. Mijn connectie zegt er het volgende over:

 

"De tafel is gemaakt door een samenwerking tussen audioanalyse en Pierre Lurni (audiomeca). De tafel is aangedreven door een riem. Het chassis is in hout met een ijzeren subchassis dat afgeveert is door een driepuntsophanging. Het geheel weegt ongeveer +- 17 kg. De arm is de T2 unipidot (Pierre Lurni), die uitstekend gaat met de cel Sumiko Blue Point Special. Deze cel is praktisch nieuw. (kostprijs +-300 euro).

De platter is gemaakt van meta-acrelaat en er is tevens een presse-disque of record-klamp bij het geheel aanwezig".

 

Voordat ik naar Belgie afreis zou ik eigenlijk maar

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...