Jump to content

Bekabeling wegwerken


Jeroen
 Share

Recommended Posts

Hallo Jeroen,

 

dat ligt eraan om hoeveel, hoe dik en hoe

stug die kabels zijn.

 

ALs je vrij veel soepele kabels hebt kun je 'n flexibele buis kopen,waar dan de kabels door gaan. Dan heb je uiteraard wel 1 dikke "slurf" achter je set hangen,maar dat lijkt wel 'n stuk netter dan zo'n slordige kabelspaghetti.

 

Succes.

 

Groeten,

Alco.

Link to comment
Share on other sites

Het hangt er natuurlijk een beetje vanaf wat voor soort kabels we praten, want de geluidskwaliteit over interlink signalen wordt nooit veel beter als deze in de buurt van netsnoeren komen. Dus bij m'n Hifi toch maar alles strikt apart.

 

Maar bij de TV heb ik bij Praxis een soort slurf gekocht, verkrijgbaar in een lengte van 5 of 10 meter geloof ik en in zwart of transparant. Kosten vanaf Hfl 17.95 per 5 meter

 

Er zit zo'n blauwe knop bij waar je de kabels doorheen haalt en met de andere hand rits je die knop door de kabel heen en leg/rits je de kabels erdoor.

 

Ik heb een sVHS, 220V power, antenne en goedkope interlink door die kabel liggen en m'n TV op wieltjes. Meer gaat er niet door denk ik, maar het werkt ideaal en is naderhand ook gemakkelijk weer te veranderen/hergebruiken.

 

M.

Link to comment
Share on other sites

Ik deel deze mening met je Maarten.

Bij mijn set hou ik absoluut de kabels gescheiden, dit ziet er minder mooi uit maar geeft een beter resultaat.

zet er ferriet blokken tussen aan het begin en eind van de kabel (dit geld voor speaker en netkabel) en het geeft een n

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...